بوت‌کمپ آنلاین برنامه‌نویسیJAVA

دنیا هنوز کلی برنامه‌نویس نیاز داره!

برای تجربه ی یک زبان سریع، قابل اعتماد و امن برای برنامه نویسی؛ جاوا می‌تونه بهترین انتخابت باشه. با جاوا یکبار بنویس، همه جا اجرا کن!

بوت‌کمپ آنلاین برنامه‌نویسی JAVA

< چرا بوت‌کمپ‌های برنامه‌نویسی مکتب شریف؟/>

بوت‌کمپ‌های آموزشی-استخدامی مکتب کاملا به صورت آنلاین، کارگاهی، تعاملی و پروژه‌محور برگزار میشه. فارغ‌التحصیلان این بوت‌کمپ‌ها پس از کسب مهارت‌های فنی و شغلی به تدریج وارد بازار کار خواهند شد. برای حضور در این بوت‌کمپ‌ها الزامی به تحصیل در رشته‌های دانشگاهی مرتبط با کامپیوتر نیست، اما داشتن استعداد، پشتکار فراوان و همچنین آشنایی اولیه با مبانی مرتبط ضروریه.

+150میلیون تومان

میانگین حقوق سال اول فارغ التحصیلان بوت‌کمپ‌های برنامه‌نویسی

کلاس‌های آموزشی

28 هفته / 15 ساعت آموزشی در هفته (روزهای سه‌شنبه، پنجشنبه و جمعه)

پروژه محور

ارائۀ پروژه هر دو هفته یک‌بار و اجرای پروژۀ پایانی

پشتیبانی شغلی

برگزاری کارگاه رزومه نویسی و مهارت‌های شغلی در پایان بوت‌کمپ

< از زبان برنامه‌نویسی جاوا چه می دانید؟ />

امن و قابل اعتماد

Back-end programming

موقعیت‌های شغلی بالا

جاوا یک زبان برنامه نویسی شی‌ءگرای محبوب است که در سال 1995 توسط جیمز آرتور گاسلینگ منتشر شده است. این زبان در ابتدا برای دستگاه‌های ستاپ باکس طراحی شده بود اما امروزه برای ایجاد برنامه‌های وب و موبایل استفاده می‌شود. در حال حاضر جاوا متعلق به شرکت اوراکل است و بیش از 3 میلیارد دستگاه بر پایه این زبان اجرا می‌شود. همچنین این زبان مستقل از پلتفرم است یعنی بر هر نوع سیستم‌عامل و سخت‌افزار قابل‌اجرا است. کدهای این زبان توسط ماشین مجازی JVM به زبان ماشین تبدیل شده و اجرا می‌شوند.

< سرفصل‌های بوت‌کمپ/>

سیلابس‌ بوت‌کمپ‌های مکتب به صورت پیوسته مطابق با نیاز بازار کار و آگهی‌های شغلی به‌روز میشه و در قالب پروژه‌های اجرایی به شما آموزش داده می‌شن.

Java

Expressions

Statements

OOP

Inheritance

Encapsulation

Polymorphism

Collections

Exception Handling

I/O

Multi-thread

Lambda Expression

Unit Testing

Spring

Servlet/JSP

Spring Core

Spring MVC

Spring REST

Spring Boot

Database

HTML/CSS/Bootstrap

jQuery/Ajax

Front

HTML/CSS

jQuery/Ajax

Bootstrap

Network

HTTP

REST API

Concepts / Tools

Git

Design Patterns

Maven

UML

Side Skills

Typing

Searching

< برنامۀ آموزشی بوت‌کمپ/>

جدیت و نظم افراد در مکتب یه موضوع کلیدیه! بچه‌های مکتب یه جورایی هم کارمند هستند و هم کارآموز. به همین خاطر ما به بوتکمپر‌هامون میگیم کاروند! یه کاروند در طول 28 هفتۀ بوت‌کمپ با این برنامۀ آموزشی مسیر یادگیری خودش رو طی می‌کنه.

40 ساعت

میانگین زمان مورد نیاز در هفته

15 ساعت

کلاس آموزشی در هفته (روزهای سه‌شنبه، پنجشنبه و جمعه)

8 ساعت

کلاس‌های حل تمرین در هفته (TA Support + Group Programming)

1 ساعت

میانگین ساعت مشاورۀ آموزشی بوت‌کمپ‌ها در هفته

< فارغ التحصیلان ما این را به بهترین وجه می گویند />

برخی از فارغ‌التحصیلان موفق مکتب شریف نحوۀ آموزش و پشتیبانی شغلی ما را برای رسیدن به یک شغل بهتر و درآمد بالاتر به اشتراک می‌گذارند

علی قره‌زاده

بوت‌کمپ JAVA

علی قره‌زاده | کاروند مکتب 25، دوره جاوا | استخدام پس از دوره در شرکت به‌روزرسان

فرشید وثوقی

بوت‌کمپ JAVA

ماپرا

فرشید وثوقی کاروند مکتب شریف  همراه همدوره های خود از تجربیات خود 

سعید دباغیان

بوت‌کمپ JAVA

آی‌گپ

آقای سعید دباغیان کاروند بوت کمپ 83 جاوا

 در جشن فارغ التحصیلی مکتب شریف از مکتب شریف می گویند

محسن عسگری

بوت‌کمپ JAVA

ویرا فناوران تابین

محسن عسگری | کاروند مکتب 25، دوره جاوا | استخدام پس از دوره در شرکت ویرا فناوران تابین

< نقشۀ راه ورود به مکتب/>

برای پیوستن به جمع مکتبی‌ها همه چیز به شما و علاقه‌ها و انتخاب‌هاتون بستگی داره! یادت باشه که طی کردن این مراحل صرفا برای اطمینان خاطرمون برای حضور با آمادگی شما در بوت‌کمپ‌هاست.

01

ثبت‌نام در سایت‌

ابتدا با زدن دکمۀ مشاوره و ثبت‌نام یک حساب کاربری در سایت مکتب ساخته و وارد پنل کاربری بشو.

02

چالش استعدادسنجی

برای شروع برنامه‌نویسی، باید ذهنت آماده این کار باشه. یه استعدادسنجی ساده در ابتدای راه می‌تونه بهت نشون بده که چقدر برای برنامه‌نویس شدن آماده‌ای.
برای شرکت در این چالش نیاز به هیچ پیش زمینۀ خاصی در حوزۀ برنامه‌نویسی نیست.

03

مصاحبۀ آنلاین

در این مرحله قراره با کارشناس مشاوره و ثبت‌نام مکتب شریف در یک گفتگوی آنلاین و تصویری و شرکت کنی تا در کنار هم با سختی‌های این راه بزرگ آشنا بشی و آمادگیت برای ورود به بوت‌کمپ‌ها رو بسنجیم.

04

پیش‌ثبت‌نام

در صورت موفقیت در چالش‌ استعدادسنجی و مصاحبه، می‌تونی با مشاورۀ مکتب بهترین بوت‌کمپ رو انتخاب کنی و ‌ثبت‌نامت رو انجام بدی.

< برای شروع سفر یادگیری برنامه‌نویسی آماده نیستین؟ />

جای نگرانی نیست؛ برای شما پیشنهادهایی داریم ...

سفر برنامه‌نویسی خود را با یادگیری مقدمات اولیۀ برنامه‌نویسی با یکی از اساتید برتر مکتب شریف آغاز کنید. پیش‌دوره‌ها قراره شما رو با مقدمات اولیۀ برنامه‌نویسی آشنا و مثل اردوی انتخابی تیم ملی شما رو برای ورود به تورنمنت هیجان‌انگیز بوت‌کمپ مکتب آماده می‌کنه!

دورۀ رایگان آماده‌سازی ورود به بوت‌کمپ‌ها

اگر نیاز به آموزش تعاملی و حل تمرین بیشتر داری، ورود به دنیای برنامه‌نویسی رو با کلاس‌های آنلاین پیش‌دوره شروع کن! این دورۀ رایگان شامل 15 ساعت کلاس آموزشی آنلاینه که شما رو با مقدمات اولیۀ برنامه‌نویسی آشنا می‌کنه.

اطلاعات بیشتر

آموزش آفلاین رایگان مقدمات برنامه‌نویسی

سفر برنامه‌نویسی خود را با یادگیری مقدمات اولیۀ برنامه‌نویسی با یکی از اساتید برتر مکتب شریف آغاز کنید.

اطلاعات بیشتر

همه چیز درباره آموزش جاوا با کمک بوت کمپ جاوا مکتب شریف

جاوا یک زبان برنامه نویسی شیءگرا و قابل استفاده برای ایجاد و توسعه برنامه‌های متنوع است. آموزش جاوا به لحاظ کارکردهای فراوان این زبان، طرفداران زیادی دارد. حتی در حوزه بازار کار هم برنامه نویسی جاوا نسبت به بسیاری از زبان‌ها، وضعیت بهتری دارد.

آموزش جاوا چه مزایایی دارد؟

 

آموزش جاوا مزایای بسیاری برای علاقه‌مندان دارد. اولین مزیت آموزش برنامه نویسی جاوا آن است که برای برنامه نویسان به سادگی قابل فهم و قابل خواندن است. نحوه سازماندهی کد و استفاده از اصول شیءگرایی در جاوا باعث می‌شود که برنامه‌های جاوا قابلیت خوانش بالایی داشته باشند.

مزیت دیگر آموزش java، قابلیت استفاده از این زبان در یکپارچگی با سیستم‌ها و پلتفرم‌های مختلف است. جاوا به طور کامل با سیستم‌ عامل‌های مختلف و پلتفرم‌های متنوعی مانند ویندوز، مک، لینوکس و حتی دستگاه‌های مبتنی‌ بر موبایل سازگار است.

از دیگر مزایای قابل توجه آموزش جاوا، پایداری و امنیت بالای آن است. جاوا با استفاده از چارچوب امنیتی خود و قابلیت مدیریت حافظه به خوبی از مشکلاتی مانند خطاهای حافظه، تعارض و تهدیدهای امنیتی جلوگیری می‌کند.

در میان روش‌های مختلف آموزش جاوا، bootcamp طرفداران بیشتری دارد. در ادامه به دلایل این محبوبیت خواهیم پرداخت.

دلایل محبوبیت بوت کمپ جاوا چیست؟

بوت کمپ جاوا به عنوان یکی از روش‌های محبوب و موفق برای آموزش برنامه نویسی جاوا شناخته می‌شود. حتی شاید بتوانیم بگوییم که در حال حاضر بوت‌کمپ به عنوان بهترین دوره آموزش جاوا به‌ شمار می‌آید.

این بوت کمپ‌ها کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی فشرده‌ای هستند که به افراد کمک می‌کنند به سرعت جاوا را یاد بگیرند. در زیر به برخی از دلایل محبوبیت بوت کمپ جاوا اشاره خواهیم کرد.

یادگیری سریع

 بوت کمپ جاوا با ارائه یک برنامه آموزشی فشرده و متمرکز، به شما کمک می‌کند تا در مدت زمان کوتاهی به آموزش جاوا از صفر بپردازید. این برنامه‌ها معمولاً به شکل یک دوره سه تا هفت ماهه ارائه می‌شوند و با تمرکز بر مباحث کلیدی جاوا، شما را در مسیر یادگیری سریع و مؤثر قرار می‌دهند.

امروزه در تمامی کشورهای دنیا، حضور در بوت‌کمپ‌ها، بهترین روش برای آموزش برنامه نویسی جاوا از صفر تا صد است.

تمرین عملی

 این دوره جاوا بر روی تمرینات و پروژه‌های عملی متمرکز است. به‌طورکلی بهترین آموزش java، آموزشی است که بر روی تمرینات عملی تاکید داشته باشد. چون این امر باعث می شود که مفاهیم و مهارت‌های جاوا را بهتر یاد بگیرید.

با تمرین عملی، می‌توانید بهترین روش‌ها و الگوهای برنامه نویسی را در جاوا فرا بگیرید و تجربه‌های خود را بالا ببرید.

تدریس توسط متخصصان

 بوت کمپ جاوا معمولاً توسط متخصصان و برنامه نویسان با تجربه در زمینه جاوا تدریس می‌شود. این افراد با دانش و تجربه خود، اقدام به آموزش java می‌کنند و نکات و ترفندهای مفید را در مورد کد نویسی جاوا، با شرکت‌کنندگان به اشتراک می‌گذارند.

ایجاد شبکه‌های حرفه‌ای

 بوت کمپ جاوا فرصتی برای ایجاد شبکه‌های حرفه‌ای در حوزه برنامه نویسی پیشرفته است. با شرکت در این دوره‌ها، با افرادی که به آموزش برنامه نویسی جاوا علاقه‌مند هستند، آشنا می‌شوید. این شبکه‌ها می‌توانند در ایجاد ارتباطات حرفه‌ای، به اشتراک گذاری دانش و تجارب و حتی پیشنهادات شغلی مفید باشند.

مهارت‌های عملی

این بوت کمپ علاوه بر آموزش زبان برنامه نویسی جاوا به صورت گام به گام، روی توسعه مهارت‌های عملی تمرکز دارد. در ‌بوت کمپ جاوا مهارت‌هایی مانند طراحی و توسعه برنامه‌های جاوا، استفاده از ابزارها و فریمورک‌های مختلف و حل مسائل واقعی را تمرین می‌کنید.

این مهارت‌های عملی باعث می‌شوند تا برای ورود به بازار کار آماده شوید و در پروژه‌های واقعی توانمندی خود را به اثبات برسانید.

روند یادگیری سازمان‌یافته

 آموزش جاوا در قالب بوت‌کمپ، یک روند یادگیری سازمان‌یافته دارد که کمک می‌کند تا گام به گام و با ترتیب مناسبی مفاهیم این حوزه را یاد بگیرید. این روند از مفاهیم ساده تا پیچیده‌ترین قسمت‌ها را پوشش می‌دهد و علاقه‌مندان به آموزش java را به مسیر درستی هدایت می‌کند.

پس از آموزش جاوا کدام فرصت‌های شغلی را تجربه می‌کنیم؟

آموزش برنامه نویسی جاوا به عنوان یک زبان برنامه نویسی محبوب، فرصت‌های شغلی خوبی را در صنعت IT فراهم می‌کند. برنامه نویسان جاوا می‌توانند در شرکت‌های مختلف، از جمله شرکت‌های بزرگ نرم‌افزاری و فناوری اطلاعات، به عنوان توسعه‌دهنده جاوا مشغول به فعالیت شوند.

در زیر برخی از فرصت‌های شغلی پس از یادگیری جاوا را می‌توانید مشاهده کنید: 

برنامه‌نویس جاوا

با آموزش java، می‌توانید به عنوان یک برنامه نویس جاوا مشغول به کار شوید. فعالان در این پوزیشن شغلی، نرم‌افزارها و برنامه‌های جاوا را توسعه و ارتقاء می‌دهند.

توسعه‌دهنده وب

با آموزش برنامه نویسی جاوا، می‌توانید به عنوان توسعه دهنده وب کار کنید و برنامه‌های وب پویا و قدرتمندی را با استفاده از فریم‌ورک‌های مبتنی بر جاوا مانند Spring و JavaServer Faces ایجاد نمایید.

کارشناس طراحی و توسعه نرم‌افزار

با آموزش زبان جاوا می‌توانید در نقش کارشناس طراحی و توسعه نرم‌افزار فعالیت کنید. در این نقش، مسئول طراحی، توسعه و تست نرم‌افزارهای جاوا خواهید بود.

کارشناس سیستم

پس از حضور در دوره جاوا می‌توانید به عنوان کارشناس سیستم در صنعت فناوری اطلاعات فعالیت کنید. شما می‌توانید سیستم‌های پیچیده را با استفاده از جاوا طراحی، پیاده‌سازی و مدیریت کنید.

توسعه‌دهنده اندروید

شاید برایتان جالب باشد که بدانید با حضور در دوره جاوا، می‌توانید به عنوان توسعه دهنده اندروید هم فعالیت کنید؛ زیرا از زبان جاوا به طور گسترده در توسعه برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های اندروید استفاده می‌شود.

کارشناس داده

آموزش java می‌تواند برای کار با داده‌ها مفید باشد. با استفاده از فریم‌ورک‌هایی مانند Apache Hadoo و Apache Spark که از جاوا پشتیبانی می‌کنند، می‌توانید به عنوان کارشناس داده فعالیت کنید و داده‌های بزرگ را پردازش و تحلیل نمایید.

کدام شرکت‌ها و سازمان‌ها از جاوا استفاده می‌کنند؟

تاکنون بسیاری از نام‌های تجاری بزرگ دنیا از دوره جاوا برای ارتقاء سطح مهارتی کارکنان خود استفاده کرده‌اند. در ادامه چند نمونه از شرکت‌های بزرگی که برنامه نویسان جاوا را استخدام می‌کنند، معرفی می‌کنیم.

  • Oracle Corporation: Oracle یکی از بزرگترین شرکت‌های تکنولوژی اطلاعات است و توسعه‌دهندگان جاوا را به منظور توسعه فناوری‌های مبتنی بر این زبان که شامل نرم‌افزارها، پایگاه ‌داده‌ها و سیستم‌های ابری می‌شود، استخدام می‌کند.
  • به همین خاطر سالیانه بسیاری از شرکت‌کنندگان در دوره آموزش جاوا، نسبت به اشتغال در این شرکت اقدام می‌کنند.
  • Google: Google از جاوا به طور گسترده‌ در توسعه سرویس‌ها و فریم‌ورک‌های خود استفاده می‌کند. از جمله اندروید که برای توسعه برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های موبایل استفاده می‌شود.
  • Amazon: شرکت آمازون نیز از فارغ‌التحصیلان دوره جاوا، در توسعه سرویس‌های خود که شامل زیرساخت‌های ابری، تجارت الکترونیک و ... می‌شود، استفاده می‌کند.
  • IBM: IBM یکی از شرکت‌های فناوری بزرگ دنیا است که از جاوا برای توسعه نرم‌افزارها، سیستم‌ها و راهکارهای ابری استفاده می‌کند.
  • Netflix: شرکت نتفلیکس، یکی از بزرگترین سرویس‌های پخش محتوا در جهان است و برای توسعه سیستم‌های پیچیده توزیع محتوا از java استفاده می‌کند.
  • LinkedIn: لینکدین یک شبکه اجتماعی حرفه‌ای است که جاوا را برای توسعه برنامه‌ها و سرویس‌های خود به کار گرفته است. بنابراین با آموزش برنامه نویسی java می‌توانید در حوزه لینکدین حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشید.

به‌طورکلی باید بگوییم آموزش جاوا به عنوان یک زبان برنامه نویسی شیءگرا بسیار ارزشمند است. جاوا با قابلیت خوانایی بالا، سازگاری با پلتفرم‌های مختلف، پایداری و امنیت قابل توجه انتخاب مناسبی برای افرادی است که به دنبال شروع یادگیری برنامه نویسی و یا بهبود مهارت‌های برنامه نویسی خود هستند.

 با آموزش آنلاین جاوا و یا حضور در بوت‌ کمپ‌ استخدامی می‌توانید به یک برنامه نویس حرفه‌ای تبدیل شوید و در صنعت نرم‌افزار به موفقیت دست یابید.

مطالب مرتبط در بلاگ

جاوا چیست